Web Sitesi Kullanım Koşulları: paramkiymetli.com


Genel Bilgilendirme

Paramkiymetli.com, finansal okuryazarlık anlamında, para yönetimi, tasarruf ve birikim konularında haber ve yazıların bulunduğu bir blog sitesidir.

Site içerisinde yer alan içerikler tavsiye niteliğinde olup, tüm içerikler uzman görüşlerini yansıtmamaktadır.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir gelir ya da getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Site içerisinde Yer Alan Bağlantılar (Linkler)

Paramkiymetli.com web sitesinde doğrudan ya da dolaylı olarak diğer web sitelerine bağlantı (link) verebilir. Bu bağlantıların amacı, bilgi vermek ya da kaynak göstermekdir.

Paramkiymetli.com’da yer alan linkler site editörleri tarafından yerleştirilmiştir.

Sitede yer verilen harici linklerin ulaşılabilirliğinden paramkiymetli.com sorumlu değildir. www.paramkiymetli.com domaini dışında, sitede yer verilen linklerin içeriklerinden, ilgili site yönetimi sorumludur.

Ziyaretçilerin ilgili linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin tercihi, inisiyatifi ve sorumluluğundadır. Bu nedenle paramkiymetli.com’da yer alan dış kaynak linkleri sebebiyle uğranabilecek her türlü zarar, kullanıcının kendi sorumluluğunda olup; hiçbir zarardan paramkiymetli.com sorumlu tutulamaz.

Sitede Yer Alan İçerikler

www.paramkiymetli.com’da yer alan tüm yazılı ve görsel içeriklerin her hakkı saklıdır. www.paramkiymetli.com’un yazılı onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya dağıtılması yapılamaz.

www.paramkiymetli.com’dan yararlanan ve erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, işbu kullanım koşulları hükümlerini kabul etmiş sayılır. Kullanım koşullarında ve içerikte her zaman değişiklik yapılabilir. Kullanıcılar yapılan her değişikliği, değişiklik tarihinden itibaren kabul etmiş sayılır.